مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
1393/09/15
حضور گروه پايش و ارزشيابي عملكرد بهداشتي وزارت در مركز بهداشتي درماني نافج
ناظر ملي معاونت بهداشتي و عضو گروه پايش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و همراهان وي ضمن بازديد از بخش هاي مختلف اين مركز و گفتگو با پزشك خانواده اين شهر از اين مركز را به عنوان يكي از مراكز موفق ارائه دهنده خدمات حوزه بهداشت معرفي كرد.
دكتر غلامحسين صدري، ارائه خدمت در حوزه اي كه زيربنا و اساس تامين سلامت مردم جامعه را بر عهده دارد را خدمتي ارزشمند و قابل تقدير دانست و افزود: بدون شك موفقيت اين مركز در تحقق اهداف كلان حوزه سلامت و جلب رضايتمندي مردم منطقه برگرفته از توان مديريتي وايجاد روحيه تلاش و خدمت صادقانه و بدون چشم داشت بوده است.
وي، يادآور شد: پرسنل مراكز بهداشتي درماني به واسطه خدمت در محيطي كه مراجعين آن با شرايط و انتظارات ويژه به اين مراكز مراجعه مي نمايند از اجر معنوي بالايي برخوردار هستند و بدون شك هيچ چيز با ارزشتر از نام نيك و خدمت صادقانه به هم نوعان نمي‌باشد. 
در ادامه اين بازديد، دكتر هايده قرايي پزشك مسئول مركز بهداشتي و درماني نافج با ارائه گزارش عملكرد اين مركز از ايجاد فضاي دوستي و صميميت در بين پرسنل مجموعه ، هدفگذاري و برنامه ريزي به عنوان عوامل موفقيت اين مجموعه ياد كرد.
تعداد بازدید:
58
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس :  شهركرد ، خيابان شهيد باهنر -جنب مصلي امام خميني(ره)
كدپستي :        تلفن :32224489 -038
دور نگار :  32224582-038
تاریخ بروز رسانی 1398/05/27
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal